Putování na Svatou Horu – 5. a 6. července

Letos už potřetí se 5. a 6. července vydáme na pěší pouť na Svatou Horu. Půjdeme po nové evropské poutní cestě Via Nova, která vede z Rakouska (Strobl) přes Německo a naší republiku na Svatou Horu. Celá je dlouhá 250 km. A protože vede i přes Blatnou, máme tu možnost, vydat se na její poslední úsek.

Naše putování začne 5.7. mší svatou v blatenském kostele. První den dojdeme do Březnice, kde máme zajištěné jídlo a nocleh. Druhý den 6.7. doputujeme na Svatou Horu. Tam ukončíme naši pouť mší svatou v 17 hodin, na kterou zveme všechny naše farníky. Otec Marcin si už naplánoval dovolenou v ČR a půjde s námi.

Přihlášky, na kterých budou podrobnější informace, si můžete vyzvednout a odevzdávat od neděle 15.4. v sakristii kostelů.

V případě zájmu o bližší informace volejte na tel. číslo 606 880 844.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Sedlice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.